Oferta pracy

Konsultant Transformacyjny SAP

All for One Poland

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

Twój zakres obowiązków

  • Analiza specyfikacji wymagań klienta wobec transformacji systemu SAP,

  • Konfiguracja narzędzi transformacyjnych ułatwiających migrację i transformację danych,

  • Konfiguracja systemu SAP i systemów wspierających projekty grupy SNP,

  • Zapewnienie właściwego przebiegu procesu transferu danych oraz udział w testach,

  • Planowanie terminów, zasobów i budżetów realizowanych prac,

  • Przygotowywanie publikacji na temat zintegrowanych systemów informatycznych w czasopismach i wydawnictwach fachowych oraz udział w konferencjach i seminariach tematycznych - dla zainteresowanych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • 3-letnie doświadczenie w SAP w module CO, FI/CO, Logistics,

  • Podstawowa znajomość struktur tabel w SAP w zakresie swojego modułu,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość dowolnego języka programowania (mile widziany ABAP),

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

  • Sporadyczne wyjazdy do klientów – większość pracy wykonujemy zdalnie z biura All for One lub z domu,

  • Elastyczne podejście do pracy zdalnej wymiar pracy zdalnej zależy od doświadczenia i samodzielności,

  • Ustrukturyzowany plan szkoleń transformacyjnych oparty o pracę z mentorem, trenerami i e-learning,

  • Mentor przydzielony do każdej nowozatrudnionej osoby,

  • Materiały przygotowujące do certyfikacji,

  • Przejrzysty system wynagradzania, w którym wielkość wynagrodzenia zależy zarówno od poziomu kompetencji, jak i aktywności,

  • Naukę języka niemieckiego,

  • Pracę w firmie, która oferuje swoim pracownikom środowisko otwarte na opinie i pomysły,

  • Dofinansowanie do karty MultiSport lub wypoczynku,

  • Pakiet Medyczny i ubezpieczenie grupowe,

  • Kącik rekreacji, gdzie możesz na chwilę się oderwać i złapać oddech,

  • Lubimy się nawzajem, dlatego często organizujemy inicjatywy sportowo-integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

O projektach:

  • Realizujemy projekty transformacyjne - przekształcamy już istniejące systemy SAP,

  • Nasz zespół skupia się na projektach transformacyjnych: fuzje (merge), wydzielenia (carve out), harmonizacje danych (np. zmiana planu kont), migracja danych, migracja do S/4HANA, migracja SAP do chmury,

  • Realizujemy projekty dla globalnych klientów z różnych branż,

  • Używamy oprogramowania transformacyjnego – SNP CrystalBridge TM,

  • Technologie, których używamy: oprogramowanie SAP, oprogramowania autorskie, ABAP, bazy danych (SQL, VBA), skrypty.

Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce. Zapewniamy pełen zakres wdrożeń, rozwoju i utrzymania systemów SAP. Dostarczamy usługi bezpieczeństwa IT i rozwoju oprogramowania. Wcześniej działaliśmy jako BCC i SNP. Dziś jesteśmy częścią All for One Group - wiodącego partnera SAP w Europie Środkowej.

Więcej: www.all-for-one.pl/kariera

Przewiń do profilu firmy