Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant - Trener ds. optymalizacji procesów (Lean)

LUQAM

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja wsparcia konsultacyjnego w obszarze narzędzi Lean (np. 5S, SMED, Kanban itp.)

  • realizacja analiz optymalizacyjnych (VSM, muda hunting, badania migawkowe itp.)

  • realizacja dedykowanych projektów optymalizacyjnych (projektowanie layoutów, wzrost produktywności, obniżenie kosztów operacyjnych)

  • prowadzenie szkoleń z zakresu Lean Management

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • prawo jazdy kat. B

  • min. 5 lat stażu zawodowego na stanowiskach związanych z Lean Management / konsultingiem / ciągłym doskonaleniem / redukcją kosztów / jakością / zarządzaniem produkcją

  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej (szczególnie przy tej części pracy, która wykonywana jest przy tworzeniu dedykowanych rozwiązań dla Klienta w trybie home office)

  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne (praca wymaga bezpośrednich kontaktów z Klientami i ich przedstawicielami reprezentującymi różne szczeble hierarchii organizacyjnej)

  • chęć podjęcia pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu (praca w ramach kilku projektów jednocześnie)

Mile widziane

Praca koncentrować będzie się w głównej mierze na wsparciu klientów w obszarze optymalizacji procesów produkcyjnych.

Niemniej jednak dodatkowym atutem Kandydata będzie poparta doświadczeniem realna możliwość realizacji projektów i szkoleń w jednym z dodatkowych obszarów takich jak np.:

-optymalizacja w usługach i procesach biurowych

-wdrażanie rozwiązań Industry 4.0

-systemy zarządzania (ISO 9001 i inne np. ISO 22000, ISO 27001, IATF 16949)

-narzędzia AIAG (APQP, FMEA, PPAP, SPC, MSA)

-Six Sigma (projekty i szkolenia na poziomie minimum Green Belt)

-rozwiązania optymalizacyjne w procesach magazynowania i logistyki

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • ciekawą pracę w środowisku firm z różnych branż

  • samochód służbowy

Obszary naszej działalności to m.in.:

  • optymalizacja (Lean Management, Six Sigma, redukcja kosztów, poprawa wydajności),

  • jakość (znormalizowane systemy, narzędzia, problem solving, wdrożenia, audity),

  • projekty (metodyki kaskadowe, podejście zwinne, analiza ryzyka),

  • logistyka (system pull, logistyka wewnętrzna),

  • rozwiązania Industry 4.0 (symulacja procesów),

  • HR (efektywność pracy, komunikacja, przywództwo, kompetencje miękkie),

  • zakupy (audit dostawcy, narzędzia).

LUQAM

Realizujemy projekty rozwojowe, umożliwiające tworzenie skutecznych i efektywnych rozwiązań w obszarze zarządzania operacyjnego, budowania dedykowanych systemów zarządzania i kultury organizacyjnej.

Pomagamy rozwiązywać problemy i skutecznie mierzyć się z wyzwaniami, niezależnie od wielkości, sposobu działania i sektora biznesowego Klienta.

Unikatowa kadra - uważamy, że efektywne funkcjonowanie przedsiębiorstwa to nie tylko wykresy i liczby. Każdą organizację, postrzegamy przez pryzmat człowieka. W LUQAM zgromadziliśmy doświadczonych ekspertów, którzy są w stanie realizować działania w sposób profesjonalny, terminowy i stawiający jako priorytet wartość dodaną dla Klienta. Nasz zespół to osoby, dla których codzienne problemy nie stanowią powodu do narzekań, lecz wyzwanie, z którym warto się zmierzyć.

Partnerstwo - każdego z kontrahentów traktujemy jak partnera biznesowego i oczekujemy wzajemności w tej relacji. Cenimy wspólne zaangażowanie w tworzenie nowych, innowacyjnych rozwiązań. Budujemy obustronnie korzystne relacje pozwalające na integrację wiedzy z różnych dziedzin zarządzania. Naszą dewizą jest inspirowanie i motywowanie pracowników firm, z którymi współpracujemy.

Liczby - dane - fakty: zbieranie rzetelnych danych i ich analiza to podstawa naszego działania. Wiemy, że każdy problem można rozwiązać, jeżeli pozna się go dostatecznie dobrze. Dogłębne zrozumienie problemu i jego złożoności pozwala nam diagnozować przyczyny, a nie tylko przypuszczać, że je znamy. Obserwujemy, mierzymy i sprawdzamy, zanim wydamy opinię.

Przewiń do profilu firmy