Konsultant Utrzymania SAS

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-23
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2018-06-22)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SAS Institute to wiodąca firma informatyczna - światowy lider w zakresie analityki biznesowej oraz największy niezależny dostawca oprogramowania Business Intelligence. Jesteśmy partnerem biznesowym ponad 150 największych firm i instytucji w Polsce.

    Oddział SAS w Polsce zatrudnia obecnie 250 osób. Firma przywiązuje dużą wagę do kreowania wysokiego zaangażowania oraz pozytywnej atmosfery pracy. W 2014 roku SAS Instiute zdobył 1 miejsce dla Najlepszego Miejsca Pracy w Polsce w rankingu Great Place to Work®.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • administracja systemami RedHat
    • administracja środowiskiem SAS
    • identyfikacja, rozwiązywanie i dokumentowanie pojawiających się problemów i incydentów
    • monitorowanie i nadzorowanie pracy środowiska
    • wdrażanie zmian w utrzymywanych systemach
    • pomoc techniczna dla użytkowników systemu
    • udział w rozwoju i testowaniu utrzymywanych systemów
    • analizowanie zapotrzebowania klientów utrzymywanych systemów
    • możliwa praca w trybie zmianowym

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
    • znajomość środowisk Unix/Linux (w tym programowania w bash/sh) preferowany RedHat/Centos
    • znajomość Ansible, Graylog
    • znajomość relacyjnych baz danych (Oracle lub PostgreSQL) oraz języka SQL
    • znajomość tematów Continuous Integration (opcjonalne)
    • znajomość technologii SAS (Administracja, 4GL, ETL) (opcjonalne)
    • zaangażowanie, dokładność, samodzielność, dociekliwość, zdolność i chęć szybkiego uczenia się
    • dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej
    • umiejętność analizy logów aplikacji
    • podstawowa znajomość języka angielskiego
    • doświadczenie pracy w firmie konsultingowej
    • dodatkowym atutem będzie znajomość języków Java lub Python oraz technologii Hadoop

    Oferujemy:

    • Pracę w środowisku dużej, międzynarodowej organizacji
    • Opiekę medyczną (dla pracownika lub pracownika z rodziną)
    • Karnet sportowy, naukę angielskiego on-line (po okresie próbnym)
    • Pracę w biurze zlokalizowanym na Bielanach (5 minut od metra Marymont), w godzinach (7-19 zmiany), pełen etat od poniedziałku do piątku
    • Przyjazną atmosferę pracy (1 miejsce Great Place to Work Polska w 2014)
    • Codziennie świeże owoce w biurze i wspaniałą kawę

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie zgłoszenia:

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez SAS Institute Sp. z o.o. w celach rekrutacyjnych oraz na umieszczenie i przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych, również po okresie rekrutacji, w bazie danych firmy SAS Institute Sp. z o.o. przy ul. Gdańskiej 27/31 w Warszawie zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania."