Oferta pracy

Konsultant w Agencji Pracy z językiem ukraińskim

Grupa Progres

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Rekrutacja i aktywne poszukiwanie kandyatów do pracy;

  • Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z klientami oraz z kandydatami;

  • Obsługa administracyjna pracowników - podpisywanie umów i rozliczanie;

  • Weryfikacja dokumentów oraz pomoc w ich prawdiłowym uzupełnianiu;

  • Bieżące wsparcie pracy biura.

Wymagania pracodawcy

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w agencji pracy/rekrutacji;

  • Znajomość języka ukraińskiego - warunek konieczny;

  • Czynne prawo jazdy kat. B;

  • Otwartość i komunikatywność;

  • Umiejętność organizacji pracy i samodzielność w działaniu.

Pracodawca oferuje

  • Możliwość rozwoju i realizacji celów zawodowych w organizacji o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Dużą samodzielność i przestrzeń we wdrażaniu nowych pomysłów;

  • Możliwość udziału w szkoleniach i rozwijania kompetencji w ramach projektu Progres Akademia;

  • Szeroki, kafeteryjny system benefitów.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

Grupa Progres to stabilna firma z polskim kapitałem, która od 20 lat skutecznie wspiera przedsiębiorstwa na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR dla biznesu.

Jesteśmy zgranym, kreatywnym zespołem, w którym wzajemnie się wspieramy, możemy na sobie polegać i tworzymy niekorporacyjną kulturę pracy. Jeśli szukasz przyjaznego środowiska i miejsca na stałą współpracę, to bardzo dobrze trafiłeś. Elastycznie podchodzimy do formy i godzin pracy, dajemy możliwości rozwoju i uczestnictwa w kluczowych dla naszej firmy projektach.

Przewiń do profilu firmy