Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant w biurze obsługi klienta

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Digital Virgo działa na rynku płatności i monetyzacji wykorzystując rozwiązania Direct Billing. Nasza Grupa zajmuje strategiczną pozycję w centrum ekosystemu złożonego z Operatorów, Sprzedawców (producentów kontentu, mediów, sprzedawców biletów) i Cyfrowych Platform Reklamowych (Google, Facebook …).

    Kogo Szukamy

    KONSULTANT W BIURZE OBSŁUGI KLIENTA

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • obsługa telefoniczna i mailowa zapytań Klientów
    • obsługa formalna reklamacji
    • testy usług i produktów multimedialnych

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie - wyższe mile widziane
    • znajomość produktów i serwisów multimedialnych oraz internetowych
    • doświadczenie w obsłudze klienta związanej z produktami i serwisami multimedialnymi
    • doświadczenie w call center
    • dobra znajomość obsługi komputera w ramach pakietu MS Office
    • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność, dokładność
    • punktualność
    • umiejętność pracy w zespole

    Co Oferujemy

    • pracę na umowę zlecenie
    • ciekawą pracę w młodym zespole
    • karta MultiSport, cotygodniowa siatkówka
    • prywatna opieka medyczna Medicover
    • lekcje języka angielskiego
    • biuro w atrakcyjnej lokalizacji, parking rowerowy z dodatkową infrastrukturą

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając:

    Nazywamy się
    Digital Virgo

    [KIM JESTEŚMY]

    Nasza specjalistyczna wiedza wdrażana jest w 48 krajach przez 26 oddziałów znajdujących się na 5 kontynentach. Nasz zasięg jest międzynarodowy, a siłę dają mu kompetencje lokalnych zespołów doskonale zorientowanych w specyfice poszczególnych krajów, miejscowych zastosowaniach oraz kulturze, w której funkcjonują.
    Dystrybucja, publikacja i monetyzacja usług cyfrowych, niezależnie od poziomu zaawansowania technologicznego kraju, w którym działamy, są kluczowe dla Digital Virgo. Wszystkie nasze rozwiązania są dostosowane do wymogów technicznych oraz kulturowych naszych klientów.

    [DIGITAL VIRGO WORLDWIDE]