Konsultant w Business Advisory - Shared Service and Outsourcing Advisory (SSOA)

KPMGO firmie

KPMG

Szczytnicka 11

Śródmieście

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i wdrażanie rozwiązań w zakresie centralizacji procesów oraz tworzenia i zarządzania centrami usług wspólnych,
  • współudział w realizacji projektów doradczych w zakresie reorganizacji działów finansowych oraz analizy i optymalizacji procesów finansowych,
  • analizy efektywności organizacyjnej przedsiębiorstw,
  • współtworzenie raportów, opracowań, artykułów dotyczących sektora usług biznesowych w Polsce i na świecie,
  • wsparcie w opracowywaniu nowych produktów i usług oraz procesie sprzedażowym,
  • wsparcie merytoryczne dla młodszych konsultantów i praktykantów,
  • rozwój kompetencji technicznych własnych oraz zespołu.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego – preferowane centra usług wspólnych oraz firmy outsourcingowe (przede wszystkim w zespołach projektowych),
  • mile widziane doświadczenie w firmie konsultingowej,
  • doświadczenie w zakresie analizy procesów oraz tworzenia dokumentacji procesowej,
  • doświadczenie w zakresie migracji procesów do centrów usług wspólnych / centrów kompetencji,
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint),
  • doświadczenie w realizacji projektów (w ramach kilkuosobowych zespołów),
  • umiejętność pracy w grupie i efektywnej współpracy,
  • kreatywność i zdolność do wypracowywania niestandardowych rozwiązań,
  • wykształcenie wyższe, preferowane- finansowe, ekonomiczne, techniczne lub matematyczne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w wiodącej na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie doradczej,
  • doskonałe warunki do rozwoju zawodowego w ambitnym zespole ekspertów,
  • możliwość samorealizacji oraz rozwoju osobistego poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach oraz dostęp do platform learingowych, w tym Linkedin Learning,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o stałą umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet socjalny, w tym karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, bony okolicznościowe,
  • możliwość udziału w programie rekomendacji pracowników i uzyskania atrakcyjnego bonusu,
  • możliwość zaangażowania się w różnorodne formy wolontariatu pracowniczego oraz program grantowy wspierający zgłaszane przez pracowników inicjatywy,
  • elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej.

Czym zajmuje się zespół?

KPMG jest uznanym liderem na rynku doradztwa dla firm z zakresu Globalnych Usług Biznesowych (GBS), Centrów Usług Wspólnych (SSC) oraz outsourcingu. Zespół SSOA w Warszawie świadczy pełny zakres usług w tym obszarze - od stworzenia strategii i docelowego modelu operacyjnego poprzez wdrożenie aż do transformacji centrów i optymalizacji procesowej.

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 roku świadczymy w Polsce kompleksowe usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego i prawnego oraz doradztwa transakcyjnego i biznesowego, w tym także IT, dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 236 000 pracowników w 145 krajach. W Polsce jest nas prawie 2000 osób, które pracują w biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu.

Konsultant w Business Advisory - Shared Service and Outsourcing Advisory (SSOA), Szczytnicka 11, Śródmieście, Wrocław