Ta oferta pracy jest nieaktualna od 115 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant w Centrum Kontaktu z językiem obcym

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Convergys - jesteśmy amerykańską korporacją, zajmującą się zarządzaniem relacjami z klientami.
    Ciągle chcemy się rozwijać dlatego do swojego oddziału w Lublinie budujemy bazę kandydatów, którzy byliby zainteresowanie podjęciem pracy na stanowisku:

    Konsultant w Centrum Kontaktu (j. hiszpański, j. włoski, j. słowacki, j. czeski,
    j. litewski, j. łotewski, j. estoński)
    Miejsce pracy: Lublin

     Jeżeli jesteś osobą

    • Mówiącą płynnie w języku hiszpańskim, włoskim, słowackim, czeskim, litewskim, łotewskim, estońskim (min. poziom B2)
    • Chętną do zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
    • Dla której obsługa komputera nie jest obca

    Idealnie!

    Teraz pora na zadania jakie czekają na Ciebie na tym stanowisku:

    • Będziesz wspierał klientów w rozwiązywaniu ich problemów
    • Zajmiesz się identyfikacją potrzeb klientów
    • Weźmiesz udział w licznych szkoleniach, coachingach, team meetingach

    Zobacz co dostaniesz w zamian?

    • Coś więcej niż pracę – miejsce, do którego będziesz z uśmiechem przychodzić każdego dnia
    • Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Nieszablonowy i bogaty pakiet socjalny (bezpłatna karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, Refer a Friend Program, zniżki u naszych partnerów biznesowych)
    • Pracę dającą Ci możliwość awansu i rozwoju zawodowego
    • Program motywujący Be the best!

    To jeszcze nie koniec korzyści…

    Dodatkowo gwarantujemy

    Do przesłanej aplikacji prosimy o dodanie poniższej zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Convergys International Sp. z o.o., al. Wojska Polskiego 62, 70-470 Szczecin, w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości – dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. po. 922 z późn. zm.)”