Konsultant w Contact Center

  • Łódź, łódzkie
  • Gdańska 132, 90-057 Łódź, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa zlecenie
  • 02.08.2019
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 01.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteś na początku swojej drogi zawodowej …a może praca, którą wykonujesz przestała sprawiać Ci satysfakcję?

    Zapraszamy do nas!

    Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

    W związku z ciągłym doskonaleniem standardów obsługi klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź

    Jakie będą Twoje zadania?

    • rejestracja szkód i świadczeń (mailowo, telefonicznie),
    • nastawienie na szukanie rozwiązań,
    • utrzymanie wysokiego poziomu satysfakcji klienta,
    • budowanie długotrwałych relacji z klientem,
    • kompleksowa obsługa informacyjna klientów,
    • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy zgodnego z wytyczonymi standardami.

    Potrzebne doświadczenie:

    • wykształcenie minimum średnie,
    • wysoka kultura osobista,
    • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
    • dokładność i sumienność w działaniu,
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
    • podstawowa znajomość obsługi pakietu MS Office,
    • doświadczenie w kontaktach z klientami.

     Co możemy zaoferować?

    • umowę zlecenie opartą na rozliczeniu godzinowym wraz z systemem motywacyjnym uzależnionym od wyników pracy,
    • możliwość pracy również w niepełnym wymiarze czasu pracy,
    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • szkolenia przygotowujące do stanowiska w ramach godzin pracy,
    • atmosferę współpracy w zespole,
    • elastyczny grafik,
    • możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych i awansu w ramach struktur Grupy ubezpieczeniowej UNIQA w Polsce.
    Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, aplikuj do nas!
    Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016 poz. 922)”, przez UNIQA TU S.A. i UNIQA TU na Życie S.A. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Gdańskiej 132, jako administratora danych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji w UNIQA.