Oferta pracy

Konsultant w Contact Center

Oney Polska S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pisemna i telefoniczna obsługa Klienta w ramach połączeń przychodzących i wychodzących

  • Realizacja celów jakościowych i sprzedażowych, zgodnie z przyjętymi normami i standardami

  • Telefoniczna realizacja kampanii informacyjno- marketingowych

  • Dbanie o najwyższą jakość obsługi Klienta

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność, sumienność - praca z danymi osobowymi

  • Punktualność – cenimy swój czas i czas naszych Klientów

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w wybrane weekendy (godziny pracy: 8:00-21:00)

  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem w pracy

  • Ambicja i dążenie do realizacji postawionych celów

To oferujemy

  • Pakiet szkoleń wstępnych oraz podnoszących kompetencje

  • Dostęp do platformy językowej

  • Dofinansowanie do karty sportowej, opiekę medyczną LUXMED i ubezpieczenie na życie

  • Biuro w centrum Warszawy ( wszędzie blisko)

  • Pracę zdalną w systemie hybrydowym

  • Motywacyjny system premiowy w rozliczaniu miesięcznym

  • Codziennie pyszną kawę i herbatę

  • Przyjazną atmosferę oraz silne wsparcie ze strony współpracowników i przełożonych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • inicjatywy dobroczynne

  • szkolenia wewnętrzne