Logo Pracuj.pl

Konsultant w dziale Audytu

Rödl & PartnerO firmie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rödl & Partner

Zygmunta Starego 26

Gliwice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie wybranych odcinków pracy z zakresu badań sprawozdań finansowych oraz innych usług na rzecz klientów
  • wyjazdy do siedziby klienta kilka razy w roku (klienci głównie na terenie województwa)
  • przeprowadzanie badania Cash Flow oraz sprawozdania z działalności
  • przygotowywanie ofert i umów
  • sporządzanie dokumentacji roboczej według obowiązujących standardów
  • utrzymywanie kontaktów z klientami - także obcojęzycznymi
  • raportowanie bezpośrednio kierownikowi zespołu
  • współpraca z konsultantami oraz biegłymi rewidentami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane o profilu ekonomicznym
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe w audycie i/lub w księgowości
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy oraz pracy w zespole
  • samodzielność, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • mile widziana gotowość do uczestniczenia w projektach prowadzonych też w innych oddziałach firmy (Gdańsk, Gliwice, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław), a tym samym do odbywania podróży służbowych

To oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość pracy z międzynarodowymi klientami
  • możliwość rozwijania języka obcego zarówno w codziennej pracy, jak i poprzez dodatkowe kursy e-learningowe
  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne
  • różnorodne benefity m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • program dodatkowych świadczeń pracowniczych, zapewniających kartę Multisport lub bony na różnorodne produkty/usługi (system kafeteryjny)
  • dwa dni w roku dodatkowo wolne (Wielki Piątek oraz Wigilia)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • elastyczny czas pracy
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatkowe dni wolne (Wielki Piątek i Wigilia)

Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 106 biur w 48 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym. Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy. Można nas znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach i Gdańsku.

Konsultant w dziale Audytu, Zygmunta Starego 26, Gliwice