Logo Pracuj.pl

Konsultant w dziale Audytu

PwCO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ciekawych i pełnych wyzwań projektów audytowych dla polskich i międzynarodowych klientów (badania, przeglądy sprawozdań finansowych, pakietów konsolidacyjnych, projekty związane z oceną systemów kontroli wewnętrznych),
  • praktyczne wykorzystanie znajomości polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości,
  • udział w projektach doradczych z obszaru rachunkowości i kontroli wewnętrznej,
  • kierowanie pracą i nadzorowanie młodszych stażem pracowników zespołu.

Nasze wymagania

  • min. rok doświadczenia w audycie klientów zewnętrznych, mile widziane doświadczenie w księgowości/sprawozdawczości/kontrolingu finansowym
  • wykształcenie wyższe,
  • dobra znajomość przepisów księgowych i gotowość do ciągłego uczenia się oraz rozwoju,
  • umiejętność wykorzystywania wiedzy teoretycznej i przekładania jej na praktyczne wskazówki i propozycje rozwiązań,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • dobra umiejętność pracy w zespole oraz doświadczenie w nadzorowaniu pracy zespołu projektowego,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana osoba, będąca w trakcie procesu uzyskiwania uprawnień zawodowych (PIBR, ACCA)

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń dodatkowych (opieka medyczna dla pracownika oraz dla członków najbliższej rodziny, karta sportowa, zniżki u podmiotów współpracujących)
  • możliwość pracy dla renomowanych klientów międzynarodowych oraz dynamicznie rozwijających się firm.
  • wsparcie w procesie uzyskiwania uprawnień zawodowych PIBR: finansowanie, szkolenia, materiały szkoleniowe, urlop naukowy
  • wysokiej jakości wyposażenie technologiczne (iphone, komputer klasy premium, pakiet zaawansowanych aplikacji służbowych, wysokiej jakości wsparcie IT)
  • uczestnictwo w programie coachingowym zapewniającym możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w cyklicznych spotkaniach integracyjnych zespołu
  • nieograniczony dostęp do zasobów wiedzy, w tym materiałów dotyczących najnowszych zmian w przepisach, artykułów branżowych, serwisów prasowych
  • pracę z najlepszymi ekspertami branżowymi i rachunkowymi umożliwiającą ciągłe podnoszenie wiedzy i umiejętności

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • opieka stomatologiczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników

PwC to sieć ponad 250.000 pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

W przypadku wystąpienia problemów przy składaniu aplikacji skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: [email protected]

Uprzejmie informujemy, iż adres mailowy [email protected] nie służy do przesyłania aplikacji.

Konsultant w dziale Audytu, Kraków