Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Andersen Tax & Legal Matyka i Wspólnicy sp.k., zgadzasz się na przetwarzanie przez Andersen Tax & Legal Matyka i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 2, 02-566 Warszawa Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a także akceptujesz naszą Politykę prywatności (https://pl.andersen.com/polityka-prywatnosci/) Podanie nam swoich danych osobowych jest dobrowolne, jednak bez nich nie możemy uwzględnić Twojej kandydatury w procesie rekrutacji. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie w związku z przyszłymi rekrutacjami, umieść w swoim CV klauzulę o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przesyłanej aplikacji o pracę również dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Andersen Tax & Legal Matyka i Wspólnicy sp.k., z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 2, 02-566 Warszawa”.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant w dziale doradztwa podatkowego

Andersen

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 11 dni
    do: 27 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie komentarzy, opinii podatkowych, raportów, pism procesowych, itp.

  • Analiza zagadnień podatkowych (analiza regulacji polskich i wspólnotowych, orzecznictwa, stanowiska organów podatkowych oraz doktryny)

  • Udział w przeglądach podatkowych i badaniach due diligence

  • Wsparcie prawników i doradców podatkowych w obsłudze toczących się spraw, postępowań i transakcji

  • Kontakty z urzędami i sądami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub status studenta V roku studiów prawniczych, kierunków finansowych lub ekonomicznych

  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia w obszarze prawa lub doradztwa podatkowego

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Kreatywność, inicjatywa, zaangażowanie

  • Dokładność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach pod okiem doświadczonych prawników i doradców podatkowych

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w firmie o globalnej strukturze

  • Prywatna opieka medyczna, karta Multisport

  • Możliwość uczestniczenia w zajęciach z języka angielskiego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Andersen

Andersen Global® tworzy ponad 8.000 specjalistów w ponad 280 biurach na całym świecie. Łączą nas wspólne wartości, pasja i zaangażowanie, dzięki którym możemy zapewnić naszym klientom na całym świecie obsługę najwyższej jakości.

Andersen Tax & Legal w Polsce tworzy zespół doświadczonych ekspertów oferujących kompleksową obsługę prawną, najwyższej klasy doradztwo podatkowe, obsługę w zakresie cen transferowych i outsourcing księgowy. Usługi świadczymy w biurach w Warszawie, Katowicach i Toruniu, a nasz zespół liczy ponad 60 specjalistów, w tym adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, ekonomistów i księgowych.

Przewiń do profilu firmy