Oferta pracy

Konsultant w Dziale Doradztwa Prawnopodatkowego

UHY ECA SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Połczyńska 31A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

UHY ECA SPÓŁKA AKCYJNA

Połczyńska 31A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące doradztwo podatkowe dla klientów,

  • Przygotowywanie opinii z zakresu prawa, w tym prawa podatkowego w języku polskim i angielskim,

  • Prowadzenie i reprezentowanie klientów w postępowaniach podatkowych (przed organami podatkowymi oraz w sądzie administracyjnym, w tym przed Naczelnym Sądem Administracyjnym)

  • Prowadzenie projektów prawnopodatkowych, świadczonych dla klientów o zasięgu lokalnym i międzynarodowym,

  • Sporządzanie wniosków o wydanie indywidualnych interpretacji przepisów prawa podatkowego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki prawo, ekonomia,

  • Tytuł Doradcy Podatkowego lub zdany egzamin na Doradcę Podatkowego (umożliwiamy odbycie obowiązkowych praktyk)

  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2,

  • Ukierunkowanie na rozwój w obszarze doradztwa prawnopodatkowego,

  • Zaangażowanie, nastawienie na realizację postawionych celów,

  • Umiejętności analitycznego myślenia,

  • Terminowość i skrupulatność,

  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole.

To oferujemy

  • Formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb (umowa o pracę lub kontrakt B2B)

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług consultingowych

  • Jasną ścieżkę kariery i możliwości awansu

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Rozwój kompetencji zawodowych w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Możliwość pracy dla międzynarodowych klientów

  • Wsparcie doświadczonego zespołu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • Kartę MultiSport

  • Przyjazną atmosferę

  • Dwa dodatkowe dni wolne od pracy

działa na rynku od ponad 10 lat, jest członkiem Urbach Hacker Young International Limited - międzynarodowej sieci firm audytorskich i konsultingowych. Nasz profesjonalizm i kompetencje potwierdza wysokie miejsce w pierwszej dziesiątce najlepszych firm audytorskich w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy