Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant w Dziale Obsługi Klienta

Lex4you

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Badanie satysfakcji z naszych usług poprzez telefoniczny/mailowy kontakt z klientem.

  • Zachęcanie klienta do aktywnego korzystania z posiadanych produktów.

  • Telefoniczna sprzedaż produktów multimedialnych.

  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży.

  • Osób zaangażowanych, ambitnych, odpowiedzialnych i dobrze zorganizowanych.

  • Osób komunikatywnych, lubiących kontakt z klientem, potrafiących dobrze zaprezentować zarówno siebie jak i firmę.

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie)

  • Pracę od poniedziałku do piątku max do godziny 16:00

  • Pracę z klientem biznesowym

  • Pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy

  • Możliwość rozwoju osobistego

  • Prywatną opiekę medyczną Kartę Multisport Luxmed

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

Lex4you

Szukamy kreatywnych osób z terenu całej Polski chcących współtworzyć Lex4you – platformę edukacyjną onlinie dedykowaną dla działów finansowo-księgowych i kadrowo-płacowych. Projekt Lex4you to zaawansowany technologicznie serwis ekspercki rewolucjonizujący rynek szkoleniowy w Polsce. Nie ma znaczenia gdzie mieszkasz, oferujemy pracę zdalną. Istotne jest Twoje zaangażowanie w pracę i chęć rozwoju kompetencji zawodowych.

Przewiń do profilu firmy