Ta oferta pracy jest nieaktualna od 192 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant w Dziale Obsługi Klienta

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Oney Challenge 2017

    Tej jesieni mamy nie lada wyzwanie. Poszerzamy naszą ofertę produktów finansowych i mamy zamiar zawojować nią rynek. Pomożesz nam? Właśnie teraz szukamy osoby obdarzonej darem przekonywania, której głównym zadaniem będzie bieżąca i posprzedażowa obsługa naszych Klientów. Dodatkowym zadaniem jest sprzedaż kredytów, kart i ubezpieczeń dla tych, którzy lubią robić większe zakupy. Dołącz do Oney Challenge 2017 i wygraj bezcenne doświadczenia!

    To gwarantujemy:

    • Pełną autonomię i swobodę działania
    • Szansę na karierę w branży finansowej
    • Stałe wynagrodzenie + premie i bonusy
    • Mnóstwo nauki i wiedzy finansowej
    • Fajną atmosferę i świetny zespół
    • Satysfakcję z uczestnictwa w największym projekcie Oney

    Twoje atuty:

    • Umiejętność przekonywania
    • Szybkie przyswajanie wiedzy
    • Otwartość na ludzi
    • Wytrwałość

    Twoje warunki:

    • Premie za wyniki
    • Umowa o pracę
    • Prywatna opieka medyczna
    • Karta sportowa
    • Dofinansowanie wypoczynku
    • Dodatkowa kasa przed świętami

    Nasza dewiza:

    Chcieć, to znaczy móc!

    Zgadasz się? W takim razie widzimy się na Oney Challenge 2017

    To możesz mieć:
    • Ludzi wokół siebie, na których zawsze możesz liczyć
    • Fajną atmosferę na co dzień
    • Własną przestrzeń do samodzielności i inicjatywy
    • Przełożonych, którzy obdarzą Cię zaufaniem
    • Odpowiedzialne zadania i programy rozwojowe
    • Pewność, że zawsze możesz liczyć na pomoc

    Twoje Benefity:

    • Premia za wyniki
    • Premia od zysków firmy
    • Biuro w centrum miasta
    • Pyszna kawa w biurze