Oferta pracy

Konsultant w dziale obsługi klienta

Farmwet Sp z o. o., Sp. k.O firmie

  • Września, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma o uznanej pozycji rynkowej w segmencie dodatków paszowych, w związku z rozwojem sieci dystrybucji poszukuje kandydatów z terenu województwa wielkopolskiego
do pracy na stanowisku:

Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za wsparcie procesów marketingu i sprzedaży w siedzibie firmy Farmwet.

Opis stanowiska:

  • wsparcie sprzedażowo-marketingowe zespołu handlowego (umawianie wizyt, przyjmowanie zamówień)
  • aktualizacja bazy danych klientów
  • pozyskiwanie informacji zwrotnej od klientów na temat produktu i relacji z przedstawicielami handlowymi
  • przygotowanie i realizacja wywiadów z klientami referencyjnymi w terenie (filmiki, podcasty)

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych przez telefon
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • pracę w ciekawym i rozwijającym się zespole
  • szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy