Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konsultant w dziale rekrutacji zagranicznych z językiem niemieckim

Grupa No Problem O firmie

  • Kołobrzeska 14
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Grupa No Problem

Kołobrzeska 14

Gdańsk

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego No Problem poszukuje ambitnego, energicznego pracownika biurowego w Agencji Zatrudnienia, w dziale rekrutacji zagranicznych.

Zadania:

  • Prowadzenie i koordynowanie projektów rekrutacyjnych do pracy za granicą (głównie Szwajcaria, pracownicy budowalni)
  • Rozmowy telefoniczne i korespondencja e-mailowa z kandydatami do pracy oraz pracodawcami
  • Weryfikacja kwalifikacji zawodowych kandydatów do pracy
  • Tworzenie bazy kandydatów na podstawie przeprowadzonych rozmów
  • Publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych

Wymagania:

  • Doświadczenie w podobnym obszarze
  • Wysoka kultura osobista i doskonałe zdolności interpersonalne
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie, umiejętność samodzielnej pracy
  • Znajomość obsługi komputera, w tym całego pakietu Office
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie dwuskładnikowe (umowa o pracę): podstawa oraz realny system premiowy
  • Ciekawą, ambitną, samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Pracę w niewielkim, sympatycznym zespole, w luźnej atmosferze

Ogłoszenie archiwalne