Konsultant w dziale Transformacji Biznesowych - Ekspert ds. księgowości (PtP/OtC/RtR)

CPL Jobs .

  • Katowice, śląskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Ekspert
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Cpl jest globalnym dostawcą innowacyjnych rozwiązań rekrutacyjnych i ekspertem w pozyskiwaniu i rozwoju talentów. Dzięki międzynarodowej sieci biur oferujemy naszym kandydatom stały dostęp do informacji o najciekawszych projektach na rynku. Rekrutujemy w szerokim zakresie branż i funkcji: IT, Shared Service/Business Process Outsourcing, Engineering & Logistics, Sales & Marketing, Corporate finance.

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji, dostawcy inteligentnych rozwiązań w zakresie automatyzacji i transformacji procesów biznesowych dla znanych, światowych marek poszukujemy kandydata na stanowisko:

Numer ref.: JO-2106-471224

Obowiązki:

  • Udział w projektach transformacyjnych, których celem jest rozwój procesów i technologii w obszarze finansów, w ścisłej współpracy z innymi członkami zespołu;
  • Uczestnictwo w różnorodnych projektach transformacyjnych, które mogą obejmować: projektowanie docelowego modelu operacyjnego, mapowanie, projektowanie procesów finansowo-księgowych oraz ich ocenę, benchmarking, tworzenie GBS / SSC, ocenę potencjału automatyzacji, wdrażanie rozwiązań typu ERP i RPA oraz transformację;
  • Analizowanie danych i informacji otrzymanych od Klienta, wykorzystywanie wiedzy na temat procesów i technologii w celu zapewnienia rekomendacji usprawnień;
  • Rozwijanie i doskonalenie wiedzy z zakresu nowoczesnych metodyk (np. Lean i Six Sigma) oraz technik konsultingowych w celu zapewnienia warunków rozwoju;
  • Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej prowadzonych projektów;
  • Ścisła współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie udzielania rekomendacji i usprawniania projektów transformacyjnych, prowadzenie prezentacji, udzielanie wsparcia merytorycznego w kontekście prowadzonych i/lub planowanych działań;
  • Przygotowywanie prezentacji i udostępnianie ich klientom w celu przekonania ich do nowych pomysłów i rozwiązań;
  • Zdobywanie wiedzy na temat nowych technologii w obszarze Finansów w celu wdrażania rozwiązań.

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia zawodowego oraz silna znajomość jednego z następujących obszarów RtR, OtC, PtP,
  • Doskonała znajomość języka angielskiego (poziom C1) jest koniecznością;
  • Wcześniejsze doświadczenie w transformacji, wdrażaniu nowych narzędzi i technologii oraz mapowaniu procesów będzie dodatkowym atutem;
  • Praktyczna wiedza w zakresie przygotowywania dokumentacji procesowej;
  • Proaktywna postawa i chęć ciągłego doskonalenia procesów i narzędzi w środowisku pracy;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne;
  • Doskonałe podejście do klienta i gotowość do ścisłej współpracy z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi w charakterze konsultanta;
  • Praktyczna wiedza w zakresie jednego z systemów ERP: S4H, SAP ECC lub Oracle;
  • Dobre zrozumienie narzędzi spoza ERP, takich jak Cadency, Blackline, Service Now, Jira, Tradeshift, Ariba, Coupa, Rimilia, Webcollect, High Radius.
W CV proszę uwzględnić informację na temat zrealizowanych projektów rozwojowych w obszarze finansowo-księgowym.

Nasi klienci oferują:

  • Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce, jednocześnie nadal dostępna jest praca z biura;
  • Szerokie możliwości rozwoju w obszarze konsultingu;
  • Możliwość korzystania z nowoczesnych technologii i narzędzi;
  • Finansowanie kursów i szkoleń;
  • Opiekę medyczną;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Dostęp do audiobooków;
  • Platforma MyBenefit (Multisport, bilety do kina, zakwaterowanie i wiele innych).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wymagane CV w języku angielskim.

Ogłoszenie archiwalne