Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1373 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant w Dziale Wsparcia Użytkownika

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Pomagamy Klientom – dzięki wiedzy oraz doświadczeniu zdobytemu przez ponad 25 lat produkcji i sprzedaży oprogramowania do zarządzania firmą.

    Stawiamy na dobrą atmosferę – osiąganie celów biznesowych i finansowych staje się dużo łatwiejsze w zespole zbudowanym na życzliwości i wzajemnym wsparciu.

    Dbamy o wartości – o tym jak działamy i kim jesteśmy, decydują reprezentowane przez nas wartości, z wiedzą, zaangażowaniem, orientacją na klienta i współpracą na czele.

    Zapewniamy bezpieczeństwo – przyjazną atmosferę i warunki do samorealizacji dla naszych pracowników opieramy o stabilność i pewność zatrudnienia.

    Dołącz do nas i stań się częścią naszego zespołu!

     Poszukujemy:
    KONSULTANTA w Dziale Wsparcia Użytkownika
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: DWUI

    Zadania (po uprzednim przeszkoleniu):

    • telefoniczne i mailowe wsparcie klientów w bieżącej pracy z programami Raks
    • konsultacje dla klientów w zakresie rozwiązań oferowanych przez firmę
    • aktywną współpracę z innymi działami firmy w celu rozwiązywania problemów klientów

    Od idealnych kandydatów oczekujemy:

    • gotowości do zdobycia wiedzy dot. użytkowania systemu RAKS SQL oraz podstaw wiedzy z zakresu rachunkowości / kadr i płac / sprzedaży niezbędnej do właściwej obsługi klientów
    • komunikatywności oraz umiejętności prowadzenia konsultacji telefonicznych
    • orientacji na działania zmierzające do budowania satysfakcji klientów ze współpracy z RAKS
    • staranności i zaangażowania w wykonywaną pracę
    • umiejętności pracy w zespole
    • gotowości do pracy pod presją czasu

    Dodatkowym atutem będzie:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • zainteresowanie zagadnieniami z obszaru rachunkowości i/ lub kadr i płac

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • wdrożenie oraz opiekę ze strony doświadczonych specjalistów
    • pracę w firmie z "duszą", łączącą dobrą atmosferę ze stabilną pozycją finansową
    • dofinansowanie pakietu opieki medycznej

    Zgłoszenia (CV) prosimy przesyłać z podaniem w tytule maila numeru referencyjnego klikając w przycisk aplikowania.

    Informacje o firmie: www.raks.pl

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
    Zapewniamy dyskrecję Kandydatom

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji
    (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw z 2002r. nr 101 poz. 926)