Logo Pracuj.pl

Konsultant w Dziale Zakupów ZSEiE

BIOSYSTEM S.A.O firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BIOSYSTEM S.A.

Wodna 4

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • aktywne prowadzenie zakupów i pozyskiwanie klientów w sektorze B2B (wybrana grupa firm związanych z gospodarką odpadami)
  • podtrzymywanie długofalowych relacji ze stałymi Kontrahentami
  • bieżąca obsługa Klientów (telefoniczna/mailowa/spotkania)
  • koordynowanie procesu odbiorów ZSEiE, w tym zbiórek w gminach - utrzymywanie stałego kontaktu z klientem w procesie obsługi zamówienia
  • praca w systemie CRM oraz w bazie BDO (Baza Danych Odpadowych)

Nasze wymagania

  • co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku handlowym lub w obsłudze klienta biznesowego
  • zdolności negocjacyjne i handlowe
  • łatwość nawiązywania kontaktów, swoboda wypowiedzi
  • umiejętność słuchania i argumentowania
  • dokładność, sumienność i samodzielność
  • dynamiczność w działaniu, dobra organizacja własnej pracy
  • wykształcenie min. średnie
  • dobra znajomość pakietu Office

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie w branży ochrony środowiska
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • profesjonalne szkolenia
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do abonamentu w sieci fitness
  • pracę w dobrej atmosferze w dynamicznym zespole

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • karta sportowa

Biosystem SA działa jako spółka konsolidująca grupę firm z sektora ochrony środowiska i gospodarki odpadami. Głównym obszarem działalności firmy jest recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (ZSEiE).

Konsultant w Dziale Zakupów ZSEiE, Wodna 4, Kraków