Ta oferta pracy jest nieaktualna od 476 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

konsultant w obsłudze klienta z językiem niemieckim

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 18.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

    Dla naszego klienta do firmy z branży IT poszukujemy:

    Nr ref.: 38357
    Praca stała
    Lokalizacja: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • profesjonalna obsługa klienta niemieckojęzycznego
    • weryfikacja zgłoszeń napływających do działu obsługi klienta
    • wstępne rozwiązanie problemu - (1 linia wsparcia)
    • delegowanie zgłaszanych problemów
    • prace administracyjne - bieżące monitorowanie zgłoszeń
    • udzielanie informacji użytkownikom o statusach zgłoszeń

    Oczekiwania:

    • bardzo dobra znajomości języka niemieckiego
    • znajomość j. angielskiego lub hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem
    • chęci rozwoju w obszarze IT
    • zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne
    • wysoka kultura osobista

    Oferta:

    • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w sektorze IT
    • praca w stabilnej, rosnącej międzynarodowej firmie i w młodym, dynamicznym zespole
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • wysokie wynagrodzenie
    • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, karta sportowa, kursy języków obcych)

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)