Ta oferta pracy jest nieaktualna od 283 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant w obszarze księgowości/kadry płace

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 12.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy –  to u nas norma. Nie realizujemy projektów prostych i łatwych, dlatego zatrudniamy najlepszych, a rekrutacja nie należy do najłatwiejszych. Ale kiedy już przyjmiemy nowego członka zespołu, dbamy o to, aby był zmotywowany do działania i doceniony za ciężką pracę. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

    Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy

    Konsultant
    w obszarze księgowości/kadry płace
    Miejsce pracy: Gdańsk
    Forma zatrudnienia: Pełen etat

    Jeśli posiadasz:

    Wiedzę i doświadczenie w obszarze księgowości lub kadr i płac, zapoznaj się z naszym ogłoszeniem.

    Aktualnie do naszego zespołu w Gdańsku poszukujemy kandydata na stanowisko Konsultanta w jednej z dwóch dziedzin: księgowość lub kadry i płace. Jeżeli masz przynajmniej 2-letnie doświadczenie w jednym z wymienionych obszarów, chęć rozwoju i nauki - aplikuj do Nas

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie szkoleń oraz prezentacji dla użytkowników oprogramowania z zakresu księgowości/ budżetu Jednostek Samorządu Terytorialnego oraz innych obszarów związanych z administracją samorządową
    • Tworzenie dokumentacji użytkownika
    • Tworzenie prezentacji multimedialnych
    • Udzielanie konsultacji telefonicznych dotyczących obsługi programu
    • Analiza potrzeb klienta

    Wymagania:

    • Co najmniej dwuletnie doświadczenie na stanowisku księgowy/księgowa
    • Znajomość zagadnień z zakresu kadr i płac
    • Wykształcenie wyższe zgodne z charakterem stanowiska lub wykształcenie średnie w przypadku posiadania min. 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • Umiejętność przekazywania wiedzy
    • Umiejętność współpracy i pozytywne nastawienie do ludzi
    • Wysoka kultura osobista
    • Samodzielność w działaniu
    • Umiejętność dostosowywania się do zmiennych sytuacji
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Gotowość do wyjazdów na terenie kraju

    Mile widziane:

    • Praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości budżetowej oraz finansów publicznych
    • Doświadczenie w pracy w jednostce samorządowej
    • Doświadczenie w pracy w charakterze szkoleniowca w firmie z branży IT
    • Praktyczna umiejętność tworzenia analiz biznesowych

    Warunki zatrudnienia

    Zapewniamy bezpieczeństwo

    Rozwój zawodowy

    Różne dodatki

    Zobacz czym się zajmujemy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę  „Asseco Data Systems S.A.”  zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2015 poz. 2135). Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.''

    Załączenie powyższej klauzuli jest niezbędne do rozpoczęcia procesu rekrutacji.