Oferta pracy

Konsultant w Punkcie Serwisowym

iSpot Poland Sp. z. o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zgłoszeń serwisowych od Klientów,

  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów związanych z usterkami systemowymi,

  • Przekazywanie urządzeń do serwisu oraz monitorowanie terminów i jakości realizacji napraw,

  • Aktywne doradzanie i wsparcie klientów w wyborze właściwego produktów lub usług dopasowanych do ich potrzeb,

  • Obsługa kasy fiskalnej, systemów sprzedażowych i finansowych, komputera oraz terminala płatniczego,

  • Osiąganie wysokiego poziomu obsługi Klienta w zakresie świadczonych usług.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą Klienta,

  • Mile widziana znajomość środowiska Apple oraz zainteresowanie nowymi technologiami,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

  • Wysoka kultura osobista i dobra organizacja pracy własnej,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (w tym w weekendy),

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

iSpot to miejsce, gdzie każdy miłośnik produktów z nadgryzionym jabłkiem znajdzie najbardziej innowacyjne rozwiązania, a także Ekspertów, którzy wprowadzą Cię do świata nowych technologii. Z naszymi Klientami dzielimy się pasją., Dołącz do Naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy