Logo Pracuj.pl

Konsultant w Punkcie Serwisowym

iSpot Poland Sp. z. o.o.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zgłoszeń serwisowych od Klientów,
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów związanych z usterkami systemowymi,
  • Przekazywanie urządzeń do serwisu oraz monitorowanie terminów i jakości realizacji napraw,
  • Aktywne doradzanie i wsparcie klientów w wyborze właściwego produktów lub usług dopasowanych do ich potrzeb,
  • Obsługa kasy fiskalnej, systemów sprzedażowych i finansowych, komputera oraz terminala płatniczego,
  • Osiąganie wysokiego poziomu obsługi Klienta w zakresie świadczonych usług.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą Klienta,
  • Mile widziana znajomość środowiska Apple oraz zainteresowanie nowymi technologiami,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Wysoka kultura osobista i dobra organizacja pracy własnej,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (w tym w weekendy),
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku

iSpot Poland Sp. z. o.o.

iSpot to miejsce, gdzie każdy miłośnik produktów z nadgryzionym jabłkiem znajdzie najbardziej innowacyjne rozwiązania, a także Ekspertów, którzy wprowadzą Cię do świata nowych technologii. Z naszymi Klientami dzielimy się pasją., Dołącz do Naszego Zespołu!

Konsultant w Punkcie Serwisowym, Katowice