Ta oferta pracy jest nieaktualna od 172 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant w Salonie NC+

  • Gdynia, Słupsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Gdynia, Słupsk
    SŁUPSK/03/2018 GDYNIA/03/2018

    Jesteśmy Agentem ITI NEOVISION S.A., operatora NC+. Dołącz do nas.

    Zadania:

    • sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez operatora NC+
    • profesjonalna obsługa posprzedażna
    • dostosowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta
    • realizacja planów sprzedażowych
    • bieżące raportowanie działań i wyników

    Poszukujemy osób:

    • z wykształceniem co najmniej średnim
    • łatwo nawiązujących kontakt, systematycznych, z motywacją do pracy
    • posiadających doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze klienta
    • posiadających umiejętność organizacji własnego czasu pracy i pracy pod presją czasu
    • posiadających umiejętność pracy w zespole
    • komunikatywnych
    • dyspozycyjnych
    • z dobrą znajomością obsługi komputera (MS Office, obsługa intranetu)
    • doświadczenie w branży telewizyjnej lub telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia od sprzedaży)
    • konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
    • profesjonalne szkolenia jakościowo sprzedażowe
    • wsparcie merytoryczne i operacyjne
    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • dodatkowe benefity socjalne
    • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Eurotel S.A. z siedzibą w Gdańsku ul.Myśliwska 21."