Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant w Salonie PLAY

360 Circus Sp. z o.o.

  • Kalisz

    Kalisz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Sprzedaż i promowanie produktów oraz usług Play

  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami

  • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami Play

  • Realizacja zadań administracyjnych w salonie

Nasze wymagania

  • Inicjatywa w relacjach z Klientami

  • Zaangażowanie i skuteczność w realizacji celów

  • Nastawienie na wynik

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy zmianowej

To oferujemy

  • Szukasz stabilnego zatrudnienia – mamy dla Ciebie umowę o pracę

  • Cenisz jasne zasady – zadbaliśmy o przejrzysty system wynagrodzeń

  • Chcesz się rozwijać i podnosić kwalifikacje – zapewniamy bogaty system szkoleń i możliwości awans

  • Oczekujesz profesjonalnego wdrożenia – możesz liczyć na wsparcie

Nie wierzysz? Odwiedź nas w najbliższym salonie i sam zapytaj jednego z nas. Jesteśmy nie tylko świetnymi fachowcami, ale też fajnymi ludźmi.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.