Oferta pracy

Konsultant w Salonie Play

VIAMIND Sp. z o.o.O firmie

  • Ostróda

    Ostróda, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych,

  • Telefoniczna sprzedaż usług telekomunikacyjnych - gotowa baza,

  • Obsługa Klientów zgodnie ze standardem obowiązującym w naszej firmie,

  • Dbałość o wygląd salonu i dobry wizerunek marki Play,

  • Obsługa posprzedażowa.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z Klientem (mile widziana branża telekomunikacyjna lub sprzedaż usług),

  • Wytrwałość w dążeniu do celu,

  • Zaangażowanie oraz samodyscyplina,

  • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Kompetencja komunikacyjna.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe,

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie podstawowe + premia za wyniki sprzedażowe),

  • Liczne dodatkowe konkursy,

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego,

  • Doskonałą atmosferę,

  • Interesującą pracę w firmie współpracującej z najbardziej konkurencyjnym operatorem na polskim rynku - PLAY.

VIAMIND Sp. z o.o.

Firma Viamind zmienia perspektywę!

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem firmy Play. Poszukujemy osób, które wraz z nami będą aktywnie budować markę Play!

Przewiń do profilu firmy