Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant w Salonie Play

  • Żory, śląskie
  • Specjalista
  • 2018-05-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Viamind zmienia perspektywę!

    Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem firmy Play, poszukujemy osób,
    które wraz z nami będą aktywnie budować markę Play!

    Zasil zespół jako:

    Koniecznie z pasją realizuj dla nas zadania:

    • Realizacja planów sprzedażowych
    • Obsługa Klientów zgodnie ze standardem obowiązującym w naszej firmie
    • Dbałość o wygląd salonu i dobry wizerunek marki Play
    • Obsługa posprzedażowa

    Powinieneś spełniać kilka wymogów:

    • Doświadczenie w pracy z Klientem (mile widziana branża telekomunikacyjna lub sprzedaży usług)
    • Wytrwałość w dążeniu do celu
    • Zaangażowanie oraz samodyscyplina
    • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji
    • Kompetencja komunikacyjna

    Co oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Szkolenia produktowe i sprzedażowe
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie podstawowe + premia za wyniki sprzedażowe i jakościowe)
    • Liczne dodatkowe konkursy
    • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
    • Doskonałą atmosferę
    • Interesującą pracę w firmie współpracującej z najbardziej konkurencyjnym operatorem na polskim rynku - PLAY

    Ty + Viamind = układ idealny

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Aplikacje wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)