Konsultant w Salonie Sprzedaży Xiaomi

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 23.08.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 22.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AUTORYZOWANY PARTNER XIAOMI

    Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem firmy Xiaomi, poszukujemy osób, które wraz z nami będą aktywnie budować markę Xiaomi na polskim rynku!

    Zasil zespół jako:

    Miejsce pracy: Białystok

    Koniecznie z pasją realizuj dla nas zadania:

    • Realizacja planów sprzedażowych,
    • Obsługa Klientów zgodnie ze standardem obowiązującym w firmie Xiaomi,
    • Dbałość o wygląd salonu i dobry wizerunek marki Xiaomi,
    • Obsługa posprzedażowa.

    Powinieneś spełniać kilka wymogów:

    • Doświadczenie w pracy z Klientem (mile widziana branża telekomunikacyjna lub sprzedaż usług),
    • Wytrwałość w dążeniu do celu,
    • Zaangażowanie oraz samodyscyplina,
    • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji,
    • Kompetencja komunikacyjna,
    • Umiejętność uczenia się i przekazywania wiedzy z zagadnień technicznych oferowanych produktów,
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    Co oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Szkolenia produktowe i sprzedażowe,
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie podstawowe + premia za wyniki sprzedażowe),
    • Liczne dodatkowe konkursy,
    • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
    • Doskonałą atmosferę,
    • Interesującą pracę w firmie współpracującej z najbardziej rozwiniętą technologicznie globalną firmą – Xiaomi

    Jeśli czujesz, że spełniasz te podstawowe kryteria, to czekamy na Ciebie!

    Właścicielem marki „Mi markt” jest firma Viamind Sp. z o.o. ul. Taborowa 20, 02-699 Warszawa

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV  niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji , zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.”