Oferta pracy

Konsultant w Salonie Sprzedaży XIAOMI

VIAMIND Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Dbałość o porządek w miejscu pracy

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta

  • Sprzedaż produktów Xiaomi zgodnie ze standardami i polityką firmy

  • Realizacja zadań posprzedażowych (m.in. przyjmowanie towaru, weryfikacja jakości towaru)

Nasze wymagania

  • Orientacja na realizację wyznaczonych celów

  • Kompetencje komunikacyjne

  • Dążenie do podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Umiejętność uczenia się i przekazywania wiedzy z zagadnień technicznych oferowanych produktów

  • Zaangażowanie oraz samodyscyplina

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych

  • Umowa o pracę

  • Możliwość wypracowania wysokich premii

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi