Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant w Telefonicznym Centrum Kontaktu

Elpigaz Sp. Z o.o.O firmie

  • Grudziądz

    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prezentowanie oferty handlowej dla klientów

  • Profesjonalna obsługa klientów dzwoniących do Centrum Kontaktu

  • Telefoniczny i e-mailowy kontakt z klientami

  • Pozyskiwanie i wprowadzanie danych do systemu komputerowego

  • Bieżące monitorowanie rynku, analiza konkurencji

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)

  • Dobra dykcja oraz płynność wypowiedzi

  • Używanie poprawnej polszczyzny w mowie i piśmie

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie prowadzenia rozmów handlowych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność, komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, CRM)

  • Prawo jazdy (kat. B)

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym systemem premiowym

  • Pracę w renomowanej firmie

  • Szanse rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • Pracę w dynamicznym środowisku oraz sympatycznym zespole