Logo Pracuj.pl

Konsultant w Zespole Cen Transferowych

Deloitte PolskaO firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie dokumentacji oraz raportowanie w zakresie cen transferowych,
  • opracowywanie analiz ekonomicznych oraz analiz danych finansowych w obszarze cen transferowych,
  • analiza transakcji pod względem określenia właściwych metod kalkulacji cen transferowych,
  • udział w postępowaniach administracyjnych,
  • okresowe przygotowywanie przeglądów zmian w obowiązujących regulacjach i praktyce w obszarze cen transferowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub student/ka ostatniego roku studiów, preferowane kierunki prawnicze lub ekonomiczne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • chęć intensywnego rozwoju i zdobywania wiedzy,
  • umiejętność sprawnej obsługi pakietu MS Office.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym środowisku w jednej z największych na świecie firmie konsultingowych,
  • możliwość rozwoju w najbardziej doświadczonym na rynku zespole cen transferowych oraz realizację innowacyjnych projektów,
  • wsparcie przy zdobyciu tytułu doradcy podatkowego,
  • możliwość pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy,
  • możliwość rozwoju i awansu, bogatą ofertę szkoleń oraz konkurencyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, karta multisport, dostęp do platformy benefitowej).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

O zespole

Zespół Cen transferowych Deloitte jest największym i najbardziej doświadczonym zespołem na rynku. Jest wielokrotnie wyróżniany jako najlepszy zespół w Polsce oraz w Europie Środkowej i Wschodniej.

Główne rodzaje projektów obejmują m.in.: planowanie i wdrażanie modeli i polityk cen transferowych, postępowania ws. cen transakcyjnych (APA), przygotowywanie dokumentacji cen transferowych, wsparcie w kontrolach podatkowych w zakresie cen transferowych, analizy ekonomiczne dotyczące transakcji pomiędzy podmiotami powiązanymi.

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

Konsultant w Zespole Cen Transferowych, małopolskie