Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1277 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant w Zespole Kontaktów z Klientami

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2015-03-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PKO Ubezpieczenia poszukuje kandydatów na stanowisko:

    KONSULTANT W ZESPOLE KONTAKTÓW Z KLIENTAMI
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: Konsultant/03/2015

    Podstawowe zadania:

    • odbieranie połączeń przychodzących od Klientów,
    • obsługa korespondencji elektronicznej,
    • odpowiadanie na zapytania oraz rozwiązywanie problemów Klientów,
    • uczestnictwo w akcjach wychodzących niesprzedażowych,
    • budowanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji z Klientami,
    • dbanie o pozytywny wizerunek Towarzystwa.

    Wymagane kwalifikacje:

    • status ucznia/studenta,
    • dobra dykcja i umiejętność poprawnego wysławiania się,
    • umiejętność argumentacji i reagowania na obiekcje Klienta,
    • umiejętność pracy w zmiennych warunkach,
    • doświadczenie w telefonicznych kontaktach z Klientami będzie dodatkowym atutem.

    Wybranym osobom oferujemy:

    • współpracę w oparciu o umowę zlecenia ze stałą stawką godzinową,
    • atrakcyjny system motywacyjny,
    • pełnopłatne szkolenie wstępne,
    • możliwość zdobycia doświadczenia w kontaktach z Klientami,
    • ciekawą pracę w centrum Warszawy w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
    • możliwość skorzystania z pakietów sportowo-rekreacyjnych.

    Oferujemy elastyczny grafik pracy w godzinach pracy infolinii
    (wyłącznie dni robocze, godz. 8:00 – 19:00).

    Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) prosimy kierować za pomocą przycisku Aplikuj Teraz na dole ogłoszenia.

    W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem danych osobowych dobrowolnie udostępnionych przeze mnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest PKO Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 52. Poinformowano mnie o prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania. Poinformowano mnie,  że dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.