Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant w zespole Obsługi Klientów Panelu Gospodarstw Domowych

GfK Polonia Sp. z o. o.

Ludna 2

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klientów międzynarodowych Panelu Gospodarstw Domowych, działających w branży FMCG

  • Zapewnienie ciągłości realizacji stałych kontraktów z Klientami oraz koordynacja bieżących projektów

  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami poprzez oferowanie i dostarczanie dopasowanych do konkretnych potrzeb odpowiednich danych i narzędzi wspierających decyzje biznesowe

  • Praca nad podstawowymi i bardziej zaawansowanymi wnioskami i rekomendacjami

  • Ustalanie z Klientami szczegółów związanych z przygotowywanymi analizami, prezentowanie wyników analiz oraz wniosków/rekomendacji

  • Tłumaczenia potrzeb Klienta na rozwiązania z portfolio GfK i przekazywanie do realizacji zespołowi Analityków

  • Realizacja celu finansowego oraz jakościowego związanego z obsługą Klienta

  • Rozwój biznesu z Klientami poprzez oferowanie rozwiązań dopasowanych do zidentyfikowanych potrzeb Klientów

  • Ciągłe poszukiwanie nowych obszarów wsparcia dla biznesu Klienta

  • Sporządzanie ofert sprzedażowych i aktywna sprzedaż

  • Czuwanie i dbanie o zachowanie ciągłości dokumentacyjnej związanej ze współpracą z Klientem (umowy, kontrakty, dokumenty finansowe oraz inne dokumenty wewnętrzne)

  • Bliska współpraca z analitykami przy opracowywaniu analiz

  • Reprezentacja firmy przed Klientem oraz na spotkaniach i eventach branżowych

Nasze wymagania

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wnioskowania z danych liczbowych, wypracowywania operacyjnych rekomendacji

  • Umiejętność prezentowania wyników analizy / projektu Klientowi oraz prowadzenia spotkań

  • Sprawdzone umiejętności w zakresie efektywnej komunikacji i prezentacji

  • Ciekawość i dociekliwość, pasja rozwoju sprzedaży i biznesu, nastawienie na wynik

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (minimum B2)

  • Dobra znajomość wykonywania zestawień w MS Excel oraz prezentacji w MS Power Point

  • Mile widziane 3-5 letnie doświadczenia w pracy z Klientem i analizą danych

  • Chęć rozwoju w zakresie badań rynkowych, stałe doskonalenie warsztatu narzędziowego

  • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole

  • Zainteresowanie branżą FMCG będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • system wynagrodzeń w oparciu o umowę o prac

  • prywatną opiekę medyczną w Enelmed

  • dostęp do karty Multisport na bardzo korzystnych warunkach

  • dofinansowania z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych

  • PPK dofinansowane przez pracodawcę

  • ubezpieczenie grupowe

  • biuro w sercu Powiśla, z dogodnym dojazdem z różnych stron Warszawy,

  • możliwość pracy w modelu hybrydowym w elastycznych godzinach pracy

  • pracę w doświadczonym, zgranym i przyjaznym zespole

  • pracę w gronie ludzi, dla których wymiana wiedzy, wzajemna inspiracja i rozwój jest kluczową wartością

  • dostęp do platformy online obejmującej szkolenia językowe, programy komputerowe,

  • rozwój osobisty

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Od ponad 80 lat GfK jest niezawodnym i zaufanym partnerem w zakresie analiz dla największych światowych firm i wiodących marek, które zmieniają życie każdego konsumenta - i będziemy się nadal w tym rozwijać.

Łączymy dane, naukę i innowacyjne cyfrowe rozwiązania badawcze, aby zapewnić odpowiedzi na kluczowe pytania biznesowe wokół konsumentów, rynków, marek i mediów.

Z naszą siedzibą główną w Niemczech i obecnością w około 60 krajach na całym świecie korzystasz z naszej globalnej firmy z różnorodną społecznością około 9 000 pracowników.

Wykorzystując siłę naszych zasobów, największą wartością, jaki posiadamy, są nasi ludzie.

W ramach GfK możesz wziąć swoją przyszłość we własne ręce. Cenimy talent, umiejętności i odpowiedzialność i wspieramy Twój rozwój w naszych międzynarodowych zespołach. Jesteśmy dumni z naszego dziedzictwa i naszej przyszłości: obecnie znajdujemy się na ostatnim etapie rozwoju transformacyjnej podróży od tradycyjnej firmy badającej rynek do zaufanego dostawcy normatywnych danych analitycznych opartych na innowacyjnej technologii. Jest to możliwe tylko w przypadku niezwykłych ludzi i dlatego właśnie my szukamy WAS, abyście pomogli stworzyć naszą przyszłość. Dla naszych pracowników i klientów dążymy do jednego celu: Growth from Knowledge!

Przewiń do profilu firmy