Logo Pracuj.pl

Konsultant w Zespole Obsługi Produktów Hipotecznych

Bank Millennium S.A.O firmie

Bank Millennium S.A.

Stanisława Żaryna 2A

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne wspieranie i szukanie rozwiązań dla Klientów posiadających kredyt hipoteczny w walucie obcej
  • Prowadzenie negocjacji z Klientem na podstawie przygotowanych rozwiązań
  • Opieka nad sprawą Klienta na każdym etapie procesowania
  • Realizacja założonych celów

Nasze wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie
  • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Umiejętność prowadzenia wymagających rozmów
  • Gotowość do rozwijania swoich umiejętności negocjacyjnych w nowym projekcie w Departamencie Bankowości Bezpośredniej
  • Dążenie do realizacji założonych celów
  • Umiejętność szybkiego dostosowania się i reagowania w bardzo szybko zmieniającej się rzeczywistości
  • Otwartość na nowe rozwiązania
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę
  • Realny wpływ na cele, organizację i efektywność kluczowych procesów biznesowych
  • Okazję do zdobycia doświadczenia w obszarze produktów hipotecznych
  • Dogodną lokalizację - nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się projekcie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracowniczą kawiarnię ze zniżkami na oferowane napoje oraz posiłki
  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • punkt obsługi lekarskiej w centrali

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millennium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk Aplikuj.

Aktualne oferty pracodawcy
Pracuj/DBB/ZPH2/Warszawa

Konsultant w Zespole Obsługi Produktów Hipotecznych, Stanisława Żaryna 2A, Warszawa