Logo Pracuj.pl

Konsultant w zespole Tax Reporting and Strategy

PwCO firmie

PwC

pl. Władysława Andersa 7

Stare Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie rozliczeń podatkowych spółek (CIT, VAT, etc.) pod nadzorem Starszych Konsultantów,
  • Uczestnictwo w przeglądach podatkowych,
  • Udział w projektach mających na celu usprawnianie procesów podatkowych oraz technologii podatkowych.

Nasze wymagania

  • Podstawowa wiedza w zakresie podatku CIT i/ lub VAT. Jeśli dodatkowo posiadasz uprawnienia doradcy podatkowego oraz masz znajomość księgowości to jesteś tym na kogo właśnie czekamy :)
  • Doświadczenie w przygotowywaniu deklaracji podatkowych oraz udział w przeglądach podatkowych,
  • Umiejętności analityczne oraz dobra znajomość MS Excel,
  • Dodatkowo jesteś osobą entuzjastycznie nastawioną do innych i posiadasz łatwość nawiązywania kontaktów oraz ważna jest dla Ciebie jakość i efektywność wykonywanej pracy, a komunikacja w j. angielskim nie jest Ci obca? To nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

To oferujemy

  • Przede wszystkim możliwość szybkiego i praktycznego nabycia umiejętności oraz zrozumienia funkcjonowania biznesu Klientów,
  • Możliwość współpracy z najlepszymi ekspertami z branży oraz współpracy z zespołami z innych krajów w ramach sieci PwC,
  • Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach, również w zakresie narzędzi IT i technologii podatkowych,
  • Rozwój zawodowy w firmie o międzynarodowej renomie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów,
  • Dużą elastyczność pracy - praca z domu, etc.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • wsparcie Buddy'ego

PwC to sieć ponad 250.000 pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

Nasz zespół Tax Reporting & Strategy zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług podatkowych dla swoich klientów. Nasz dział zapewnia naszym klientom długofalową i bezpośrednią współpracę z gwarancją najwyższej jakości usług, stabilne funkcjonowanie przejętych procesów oraz elastyczne reagowanie na zmieniające się potrzeby przedsiębiorstwa.

Aktualnie, w związku z rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko: Konsultantów.

Konsultant w zespole Tax Reporting and Strategy, pl. Władysława Andersa 7, Stare Miasto, Poznań