Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant w Zespole Transformacji Operacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
    spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
    Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
    instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisku:
    Konsultanta w Zespole Transformacji Operacji
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. Pracuj/DOP/ZTO

    Zadania:

    • Realizowanie projektów mających na celu podnoszenie efektywności oraz automatyzację zadań realizowanych przez Departament
    • Realizowanie i udział w strategicznych projektach Banku
    • Współpraca z komórkami Departamentu oraz jednostkami organizacyjnymi Banku w zakresie wdrażania zmian systemowych oraz optymalizacji procesów
    • Inicjowanie i koordynowanie zmian w systemach informatycznych w zakresie zadań realizowanych w Departamencie Operacji
    • Przygotowanie dokumentacji projektowej (wymagania biznesowe dla IT, harmonogramy, prezentacje)
    • Sprawowanie kontroli nad terminową realizacją zaleceń wydanych przez Departament Audytu Wewnętrznego i zewnętrzne organa nadzoru, dotyczących zadań wykonywanych w Departamencie
    • Sporządzanie planów kontroli wewnętrznej w Departamencie i monitorowanie ich realizacji
    • Opracowywanie raportów okresowych zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem
    • Obsługa delegacji służbowych pracowników Departamentu
    • Sporządzanie raportów i analiz dotyczących zadań Departamentu

    Wymagania:

    • Umiejętności analityczne
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Umiejętność współpracy i komunikacji
    • Umiejętność poszukiwania nowych/alternatywnych rozwiązań
    • Zdolności organizacyjne i umiejętność planowania zadań
    • Umiejętność samodzielnej pracy
    • Dokładność i skrupulatność przy wykonywaniu zadań
    • Znajomość pakietów MS Office (Access, Excel, Word)

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego i nabycia nowych kompetencji
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Ciekawą i odpowiedzialną pracę
    • Umowę o pracę, pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną
    www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

    w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
    W formularzu prosimy koniecznie podać numer referencyjny.
    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
    bottom