Logo Pracuj.pl

Konsultant w Zespole Ulg i Dotacji

PwCO firmie

  • Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie klientów w procesie aplikowania oraz rozliczania dotacji ze źródeł krajowych i europejskich oraz ulg i zwolnień podatkowych
  • Analiza przepisów i doradztwo podatkowe w zakresie zwolnień i ulg podatkowych (m.in. ulga na B+R, IP BOX, Polska Strefa Inwestycji);
  • Udział w spotkaniach z klientami, dyskusjach o kluczowych zmianach podatkowych
  • Przygotowywanie opinii oraz analiz podatkowych z zakresu podatków dochodowych, ale nie tylko
  • Bieżące śledzenie zmian podatkowych i udział - w ramach zespołu - w tworzeniu nowych produktów podatkowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w doradztwie podatkowym w firmie konsultingowej lub kancelarii prawnej;
  • Mile widziane doświadczenie w doradztwie związanym z dotacjami, zwolnieniami i ulgami podatkowymi;
  • Umiejętność poruszania się w przepisach prawa podatkowego i procedury podatkowej, doświadczenie w sporządzaniu opinii oraz przygotowywaniu dokumentacji z zakresu prawa podatkowego zarówno w języku polskim, jak i angielskim;
  • Umiejętność organizacji pracy i analitycznego myślenia;
  • Bardzo dobra umiejętność pracy w zespole;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo, finanse i rachunkowość);
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
  • Gotowość do pracy z narzędziami Google Workspace / MS Office.

To oferujemy

  • Szansa na wszechstronny rozwój umiejętności merytorycznych w zakresie podatków Rozwój umiejętności interpersonalnych poprzez pracę w zespole jak również pracę bezpośrednio z klientami PwC
  • Możliwość współpracy z międzynarodowymi klientami
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń dodatkowych
  • Pomoc w zdobyciu kwalifikacji zawodowych (doradca podatkowy)
  • Możliwość pracy zdalnej

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • wsparcie Buddy'ego
  • swoboda leczenia

W przypadku wystąpienia problemów przy składaniu aplikacji skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: [email protected]

Uprzejmie informujemy, iż adres mailowy [email protected] nie służy do przesyłania aplikacji.

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów.

Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.

Konsultant w Zespole Ulg i Dotacji, Kielce