Oferta pracy

Konsultant w zespole Zarządzania Ryzykiem Regulacyjnym

KPMGO firmie

  • Inflancka 4a, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 godziny temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

KPMG

Inflancka 4a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w realizacji projektów z zakresu doradztwo regulacyjnego i biznesowego dla sektora finansowego oraz zarządzania procesami w instytucjach finansowych

  • tworzenie wymagań biznesowych dla narzędzi stosowanych w obszarze sprawozdawczości, controllingu, adekwatności kapitałowej oraz zarządzania ryzykiem

  • tworzenie pisemnych raportów, analiz i podsumowań w ramach realizowanych projektów

  • wsparcie zespołu FS Regulatory przy dostarczaniu klientom usług o kompleksowym charakterze oraz rozwoju nowego biznesu doradczego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • 2-letnie doświadczenie w sektorze finansowym w obszarze controllingu finansowego, zarządzania aktywami i pasywami lub zarządzania ryzykiem (alternatywnie doświadczenie w realizacji projektów audytowych w sektorze bankowym)

  • umiejętność analizy i syntezy danych

  • umiejętność pracy z aktami prawnymi

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • umiejętność pisania zapytań w SQL

  • znajomość podstaw statystyki

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • interesującą pracę w interdyscyplinarnym i międzynarodowym środowisku

  • udział w ciekawych projektach we współpracy z profesjonalistami

  • jasną i zaplanowaną ścieżkę kariery

  • możliwość samorealizacji oraz rozwoju osobistego

  • konkurencyjne warunki zatrudnienia

  • atrakcyjny pakiet szkoleniowy i socjalny

  • możliwość udziału w programie rekomendacji pracowników i uzyskania atrakcyjnego bonusu

Czym zajmuje się zespół?

Nasi eksperci pomagają klientom w efektywnej i kompleksowej ocenie skutków wdrożenia nowych regulacji rynku finansowego oraz wymogów nadzorczych, obejmującej wpływ na stosowane metodologie, przebieg procesów biznesowych, zarządzanie ryzykiem oraz narzędzia i systemy IT. W ramach świadczonych usług doradczych wspieramy naszych klientów przy wdrażaniu zmian metodologicznych, procesowych oraz bierzemy udział w opracowaniu nowych narzędzi usprawniających procesy zarządzania ryzykiem regulacyjnym. Dostosowujemy zakres naszej działalności do dynamicznie zmieniającego się otoczenia regulacyjnego i rozwijamy nasze usługi oraz kompetencje w nowych obszarach.