Logo Pracuj.pl

Konsultant

GEKKO TAXENS DORADZTWO PODATKOWE sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

GEKKO TAXENS DORADZTWO PODATKOWE sp. z o.o.

Twarda 18

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie projektów komentarzy, opinii podatkowych oraz wniosków o wydanie interpretacji indywidualnych w zakresie podatku CIT, VAT;
  • sporządzanie projektów pism procesowych w toku postępowań kontrolnych, podatkowych i sądowo-administracyjnych;
  • wsparcie w przygotowywaniu procedur podatkowych;
  • analiza dokumentów i danych pozyskanych od klientów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze;
  • 2-3 lata doświadczenia w stosowaniu przepisów podatkowych;
  • umiejętność analitycznego i samodzielnego myślenia;
  • rozwinięte umiejętności organizacyjne, dokładność i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • dobra znajomość MS Office;
  • zaangażowanie w realizację postawionych celów oraz chęć rozwoju w obszarze podatków.

To oferujemy

  • możliwość wszechstronnego rozwoju w obszarze podatków;
  • udział w ciekawych projektach dla dużych polskich podmiotów i klientów międzynarodowych z różnych branż;
  • przyjemną atmosferę i duże wsparcie merytoryczne ze strony doświadczonych współpracowników;
  • niekorporacyjny styl i elastyczne godziny pracy;
  • atrakcyjną lokalizację biura – stacja metra Rondo ONZ;
  • benefity pozapłacowe – prywatną opiekę medyczną, kartę sportową;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach i kursach,
  • wsparcie w przygotowaniu do egzaminu na doradcę podatkowego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Gekko Taxens jest dynamicznie się rozwijającą, polską firmą doradczą. Dla naszych klientów staramy się być kimś więcej niż firmą doradczą, ale prawdziwym partnerem w biznesie. Naszych pracowników uważamy za największy kapitał firmy, w który warto inwestować.

Konsultant, Twarda 18, Warszawa