Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konsultant

LITIGATO Spory Podatkowe Kancelaria Prawno-Podatkowa Wojciech PławiakO firmie

  • Szpitalna 8
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

LITIGATO Spory Podatkowe Kancelaria Prawno-Podatkowa Wojciech Pławiak

Szpitalna 8

Warszawa

LITIGATO Spory podatkowe to wyspecjalizowana kancelaria prawno-podatkowa w obszarze Tax Litigation / White Collar Crime.

Konsultant

Opis stanowiska:

  • utrzymywanie bieżących kontaktów z organami podatkowymi, sądami administracyjnymi, prokuraturą i sądami karnymi,
  • przygotowywanie opinii prawnych, pism procesowych w postępowaniach podatkowych, karnych skarbowych i sądowoadministracyjnych oraz innych dokumentów w bieżącej działalności Kancelarii,
  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów prawnych klientów,
  • koordynacja powierzonych sprawach oraz dbanie o kompletność i adekwatność dokumentacji,

Wymagania:

  • oferta skierowana do studentów V roku i absolwentów studiów prawniczych
  • organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie z możliwością szybkiego awansu w specjalistycznej Kancelarii prawno-podatkowej
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń i poszerzenia wiedzy przy obsłudze sporów o znacznej wartości,
  • opiekę prawnika z bogatym doświadczeniem biznesowym i akademickim.

Ogłoszenie archiwalne