Konsultant

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-07-26
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 2018-08-25)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Do dynamicznie rozwijającego się Działu Rekrutacji Stałych poszukujemy:

    Konsultant
    Miejsce pracy: Warszawa
    Opis stanowiska:
    • samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla
      poprzez uzgodnienie z klientem profilu stanowiska, pozyskiwanie kandydatów (w tym direct search), wywiady z kandydatami oraz rekomendacje dla klientów
    • odpowiedzialność za wykonanie indywidualnego budżetu miesięcznego i rocznego
    • pozyskiwanie zleceń od klientów poprzez regularny kontakt oraz badanie ich potrzeb rekrutacyjnych
    • rozwijanie i budowanie relacji z klientami
    Profil kandydata:
    • 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych w agencji rekrutacyjnej – warunek konieczny
    • bardzo dobra znajomość metodologii procesu rekrutacji stałych, w tym metod bezpośredniego
      docierania do kandydatów
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • umiejętność realizacji celów pod presją czasu
    • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
    Oferujemy:
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • system premiowy miesięczny i roczny bez górnej granicy
    • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe
    opis