Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Benson Consultans Sp. z o.o.

    Zajmujemy się projektowaniem, budowaniem i dostarczaniem dużych systemów informatycznych (desktopowych, mobilnych i webowych) przeznaczonych do optymalizacji  procesów transportowych w wielooddziałowych przedsiębiorstwach.

    Mamy ambicję być wiodącym dostawcą rozwiązań IT umożliwiających przedsiębiorstwom produkcyjnym, logistycznym oraz serwisowym przełamywanie barier cyfrowej rewolucji i wkraczanie w świat z pogranicza sztucznej inteligencji.

    Dostarczamy wiedzę i nowoczesne systemy rejestracyjne i algorytmiczne, które wspierają procesy podejmowania decyzji transportowych i które umożliwiają automatyczną optymalizację tras maksymalizując efektywność operacyjną i ekonomiczną.

    Konsultant

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy Konsultantów o różnym poziomie doświadczenia (bezpośrednio po studiach ale również z wysokimi kompetencjami potwierdzonymi osiągnięciami zawodowymi) do pracy w kilkuosobowych zespołach analityczno-wdrożeniowych wsparcia serwisowego, które realizują duże projekty informatyczne i doradcze.

    Czego oczekujemy:

    • minimum podstawowego doświadczenia związanego z projektami wdrożeniowymi, serwisowym wsparciu klienta
    • wiedzy i praktycznej umiejętności analizy potrzeb klienta
    • umiejętności analizy procesów biznesowych z perspektywy wdrażania systemów informatycznych
    • wykształcenia wyższego najlepiej w kierunkach związanych z IT, matematyką, zarządzaniem lub logistyką
    • podstawowej znajomości technologii: SQL, Web Services
    • gotowości do wydajnej pracy i sumiennego reagowania na potrzeby klientów
    • pogodnej osobowości oraz zdolności do zarażania innych energią i zapałem
    • skuteczności
    • samodzielności
    • gotowości do uczenia się i do dzielenia się wiedzą
    • znajomości języka angielskiego

    Obowiązki:

    • analiza potrzeb biznesowych klienta i definiowanie optymalnych rozwiązań
    • rozwiązywanie problemów wdrożeniowych i wspieranie klientów
    • przeprowadzanie instalacji i aktualizacji oprogramowania
    • przygotowywanie i aktualizowanie dokumentacji projektowej
    • prowadzenie szkoleń z działania programu oraz asysty wdrożeniowej
    • dbałość o budowanie atmosfery współpracy w ramach zespołu i całej firmy
    • testowanie wdrażanych rozwiązań

     Oferujemy:

    • możliwość zdobywania nowych umiejętności poprzez udział w nowoczesnych projektach,
    • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub inne elastyczne formy współpracy,
    • atrakcyjne wynagrodzenie po wykazaniu się wskazanymi wyżej umiejętnościami,
    • pracę w firmie przyjaznej ludziom i w środowisku kompetentnych współpracowników
    • lokalizację w samym centrum Warszawy (Marszałkowska / pl. Bankowy)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) ze wskazaniem kwalifikacji lub poziomu doświadczenia w zakresie kompetencji wymienionych w niniejszym ogłoszeniu o pracę) za pomocą funkcji: "APLIKUJ TERAZ".

    Przesłanie dokumentów aplikacyjnych oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie i umieszczenie w bazie danych Benson Consultants sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Marszałkowska 115 pok. 220, mail: [email protected]   danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesów i projektów rekrutacyjnych realizowanych przez Benson Consultants Sp. z o.o. obecnie oraz w przyszłości, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

    Wysyłając ofertę potwierdzam, że poinformowano mnie o przysługującym mi prawie do wglądu do moich danych osobowych, do ich uzupełniania, uaktualniania oraz żądania usunięcia w każdym terminie."