Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant Wdrożeniowiec Comarch ERP

Infortes Sp. z o.o.

umowa o pracę
7 00012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
10 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Crystal Reports

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Analiza potrzeb Klienta i opracowanie Projektu Wdrożenia

  • Przeprowadzenie wdrożenia systemu (instalacja, konfiguracja, migracja danych)

  • Przeszkolenie pracowników Klienta z zakresu funkcjonalności oprogramowania

  • Wsparcie Klienta podczas uruchomienia systemu

  • Przekazanie wdrożonego systemu pod opiekę Działu Wsparcia Klienta

Nasze wymagania

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów COMARCH ERP OPTIMA, ERP XL lub innych systemów ERP (min. 2-3 lata)

  • Znajomość zagadnień z obszarów: księgowość i kadry-płace lub handel, magazyn i produkcja

  • Znajomość SQL

  • Znajomość Crystal Reports

  • Gotowość do nauki i rozwoju zawodowego

  • Umiejętność pracy z klientem, rozwiązywania problemów oraz kreatywność

  • Samodzielność, dyspozycyjność i dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Auto i prawo jazdy kat. B

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta

To oferujemy

  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy, w tym laptop i dodatkowy monitor

  • Możliwość pracy w domu (home-office)

  • Profesjonalne wprowadzenie w obowiązki

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne zakończone certyfikatami

  • Możliwość stałego rozwoju w ramach naszej firmy

  • Przyjazną atmosferę pracy - https://pl-pl.facebook.com/Infortes

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • pakiet relokacyjny

  • jeden krótszy dzień pracy

Specjalizacja biznesowa: księgowość, kadry i płace lub handel, produkcja

Etapy rekrutacji:

1) Omówienie CV w kontekście doświadczeń zawodowych powiązanych z aplikowanym stanowiskiem.

2) Weryfikacja wiedzy praktycznej.

Podział czasu pracy:

Wykonanie analizy przedwdrożeniowej, analizy modyfikacji

Przeprowadzanie wdrożeń systemów Comarch ERP XL

-instalacja,

-konfiguracja,

-migracja danych

Przygotowanie kastomizacji wdrożeniowych (dedykowane elementy i funkcje aplikacji).

Przeszkolenie operatorów z zakresu funkcjonalności oprogramowania

Wsparcie Klienta podczas uruchomienia

Przekazanie systemu wdrożonego u Klienta do działu opieki serwisowej

INFORTES Sp. z o.o. specjalizuje się we wdrażaniu informatycznych systemów wspomagających zarządzanie firmą (ERP, WMS, DMS, BI). Od 18 lat współpracujemy z COMARCH S.A. i jesteśmy jednym z największych w kraju partnerów tej firmy. W naszej ofercie mamy również tworzenie oprogramowania uzupełniającego systemy Comarch w oparciu o narzędzia i usługi wbudowane w Comarch API, Microsoft MS SQL Server oraz wykorzystujące Crystal Reports, Transact-SQL i technologię .NET.

Przewiń do profilu firmy