Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant wdrożeniowiec ERP XL/Optima

ONE SUPPORT sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Piątkowska 110A

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osób na każdym poziomie zaawansowania.

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:

wdrażanie systemów ERP (ERPXL, Optima)

zbieranie i analiza potrzeb użytkowników, oraz proponowanie nowych rozwiązań

projektowanie, budowę oraz wdrażanie zmian w systemach

bieżące wsparcie i rozwiązywanie problemów klienta

prowadzenie szkoleń użytkowników

Nasze wymagania

Jakich kompetencji i umiejętności od Ciebie oczekujemy?

umiejętności pracy w zespole

wiedzy z obszarów logistyki,

znajomość zagadnień księgowych będzie dodatkowym atutem

wiedzy z zakresu działalności przedsiębiorstw

wysokiej kultury osobistej

samodzielności i komunikatywności

Dodatkowym atutem będą poniższe umiejętności:

doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku

doświadczenie zdobyte podczas wdrażania podobnych rozwiązań, również ze strony klienta

prawo jazy kat. B

znajomości zagadnień związanych z projektowaniem rozwiązań informatycznych

znajomość Crystal Reports

znajomość dowolnego systemy ERP (w szczególności ERP XL, Optima)

znajomość dowolnego języka SQL

To oferujemy

Oferujemy:

Umowa o pracę/Umowa zlecenie/Umowę B2B

Stabilne wynagrodzenie bazowe

Atrakcyjny system premiowy (miesięczny + projektowy)

Jasny system prowizyjny

Niezbędne narzędzia pracy

Elastyczne godziny pracy

Praca zdalna lub w biurze

Dynamiczny zespół

Miłą atmosferę

O nas

Jesteśmy specjalistami i pasjonatami IT, posiadającymi wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych zarówno od strony klienta jak i od strony firmy wdrażającej. W naszej pracy stawiamy na współpracę i dobrą atmosferę. Staramy się dzielić naszą wiedzą i doświadczeniem. Rozpoczynając współpracę z nami, będziesz uczestniczył w wielu ciekawych projektach obejmujących wiele branż i rynków, o różnej skali i poziomie skomplikowania.