Oferta pracy

Konsultant - Wdrożeniowiec Jira

TRANSITION TECHNOLOGIES PSC SP Z O O

  • Piotrkowska 276, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Piotrkowska 276

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach wdrożeniowych dostarczających klientom rozwiązania oparte o narzędzia firmy Atlassian, w szczególności:

  • Przełożenie potrzeb biznesowych na możliwości systemu

  • Opracowanie technicznej koncepcji rozwiązania odpowiadającego na potrzeby Klienta w oparciu o platformę Jira

  • Konfiguracja Jira i pluginów na podstawie specyfikacji wymagań

  • Konsultacje i szkolenia dla klientów

  • Tworzenie dokumentacji projektowej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w administrowaniu systemem Jira: konfiguracja przepływów pracy (w tym znajomość właściwości przepływu pracy), ekranów, pól i powiadomień

  • Doświadczenie w nadawaniu uprawnień poprzez schematy uprawnień, schematy bezpieczeństwa oraz właściwości statusów

  • Podstawowa wiedza z zakresu integracji systemów informatycznych

  • Znajomość podstaw programowania

  • Umiejętność analitycznego myślenia, poszukiwania rozwiązań

  • Wysokie zdolności komunikacyjne

  • Angielski na poziomie zapewniającym swobodne komunikowanie się

  • Umiejętność poruszania się w trybie tekstowym systemu operacyjnego

  • Podstawowa wiedza z zakresu Apache

  • Podstawowa wiedza z baz danych

  • Umiejętność postawienia aplikacji webowej z certyfikatem SSL

Mile widziane

  • Znajomość Confluence

  • Znajomość Jira Java/groovy/REST API

  • Znajomość pluginów: Insight, BigPicture, ScriptRunner, eazyBI

  • Doświadczenie w kastomizacji systemu Jira za pomocą skryptów groovy

  • Podstawy Linux, Windows Server

  • Znajomość usług katalogowych (Active Directory)

  • Gotowość do wystąpień publicznych

To oferujemy

  • Pracę w firmie, w której pracownicy najbardziej cenią przyjazną atmosferę i elastyczne podejście;

  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez dostęp do szkoleń online, wewnętrzne szkolenia otwarte oraz specjalistyczne ścieżki rozwoju;

  • Pracę przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii;

  • Elastyczne formy współpracy – UoP/B2B/inne;

  • Stabilność zatrudnienia – nastawienie na długotrwałą współpracę;

  • Brak dress code’u, spotkania integracyjne, konkursy wewnątrzfirmowe, Multisport, ZFŚS (wczasy pod gruszą, dofinansowanie żłobka/przedszkola dziecka, paczki świąteczne), owocowe wtorki, słodkie czwartki, program rabatowy na zakup auta;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Tranistion Technologies PSC to zespół ponad 600 ekspertów w zakresie cyfrowej transformacji, pracujących w sześciu polskich miastach i czterech oddziałach zagranicznych (USA, Taiwan, Dania, Niemcy). Firma, jako Global System Integrator, współpracuje z międzynarodowymi partnerami (PTC, Microsoft, Google, Atlassian, AWS, Azure, Synopsys, RealWare), aby tworzyć i wdrażać rozwiązania IT, które rewolucjonizują sposób projektowania, wytwarzania, zarządzania i utrzymania produktów. Obsługuje klientów na całym świecie, z sektora energii, farmacji, urządzeń medycznych, motoryzacji, fmcg oraz komunikacji i zaawansowanych technologii.

Przewiń do profilu firmy