Oferta pracy

Konsultant - Wdrożeniowiec

FUTURITI SP. Z O.O.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Comarch ERP Optima

  • Baselinker

O projekcie

Futuriti WMS to system do zarządzania i optymalizacji pracy magazynu dla rozwijających się eCommerce.

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie użytkowników systemu Futuriti WMS

  • Odpowiadanie na pytania, rozwiązywanie problemów

  • Konfigurowanie systemu zgodnie z potrzebami

  • Pomaganie klientom Futuriti optymalizowanie pracy magazynu

  • Przygotowywanie materiałów wspierających użytkowników np. instrukcję, FAQ

  • Jako doświadczony wdrożeniowe będziesz opiekował się kompleksowo projektem wdrożeniowym

  • Wspieranie merytoryczne zespołu handlowego

  • Współpraca z programistami oraz product ownerem nad rozwojem systemu

  • Pracę będziesz realizował zdalnie (biuro lub dom) oraz wspólnie z klientem w jego lokalizacji

Nasze wymagania

  • Znajomość obiegu dokumentów w magazynie

  • Znajomość handlu internetowego od strony realizacji zamówienia

  • Nienaganna komunikatywność

  • Biegłość w wykorzystywaniu narzędzi internetowych i biurowych

  • Chęć pomagania i skutecznego rozwiązywania zgłoszeń

  • Doświadczenie w pracy w magazynie lub jako konsultant/wdrożeniowiec systemów wspierających pracę w magazynie

  • Znajomość metod optymalizacji logistyki magazynowej

  • Wykształcenie kierunkowe w obszarze optymalizacji pracy magazynów, logistyki

  • Znajomość systemów ERP (np. Comarch ERP Optima)

  • Znajomość systemu Baselinker

To oferujemy

  • Pracę w zespole świetnych Specjalistów w zwinnych metodykach pracy

  • Udział w sukcesie firmy rozwijającej się dużo szybciej niż rynek

  • Stabilną pracę w stabilnej firmie, umowa o pracę lub B2B

  • Możliwość pracy zdalnej lub w komfortowym biurze

  • Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

  • Szkolenia produktowe i technologiczne

  • Pracę z najnowszymi technologiami

  • Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach działających na bardzo dużej ilości danych, z których będziesz dumny

  • Pakiet benefitów do wyboru

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w sektorze produkcji oprogramowania. Realizujemy ambitne, zaawansowane technologicznie projekty ecommerce. W codziennej pracy stosujemy skrupulatnie ułożone procesy. Dobra organizacja zapewnia spokojną przestrzeń działań. Wyznaczamy realne cele, które osiągamy z powiedzeniem.

Przewiń do profilu firmy