Ta oferta pracy jest nieaktualna od 258 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant wdrożeniowiec systemów informatycznych

  • Rybnik, śląskie
  • Specjalista
  • 2018-03-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Rybnik

    Zadania i obowiązki:

    • udział w realizacji projektów informatycznych
    • konsultacje wdrożeniowe dla klientów
    • współpraca z analitykami i projektantami systemów informatycznych
    • testowanie oprogramowania
    • prowadzenie szkoleń i prezentacji z zakresu funkcjonalności oprogramowania oraz bieżące wsparcie użytkowników

     Wymagania:

    • wykształcenie wyższe ( techniczne),
    • znajomość środowiska .NET , technologii internetowych
    • podstawowa znajomość sieci komputerowych i sprzętu
    • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
    • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
    • sumienność, odpowiedzialność
    • umiejętność budowania dobrych relacji z klientami
    • umiejętności pracy w zespole
    • zdolności szybkiego uczenia się
    • wysoka kultura osobista
    • zdolność analitycznego myślenia
    • prawo jazdy kat. B
    • gotowości do wyjazdów służbowych

    Mile widziane:

    • znajomość systemów CMMS
    • podstawowa znajomość technologii informatycznych
    • automatyka przemysłowa
    • znajomość zagadnień związanych z procesem wytwarzania oprogramowania

    Zapewniamy:

    • pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole u pracodawcy o pozycji lidera rynkowego
    • forma zatrudnienia: umowa o pracę
    • możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
    • konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu umiejętności
    • pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, świadczenia finansowane z ZFŚS, karta MultiSport)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. O ochronie danych osobowych: Administrator danych osobowych Ecol Sp. z o.o. z siedzibą ul. Podmiejska 71A, 44-207 Rybnik zawsze ma prawo usunąć Pani/a dane bez Pani/a uprzedniej zgody. Zawsze ma Pani/Pan prawo wglądu do swoich danych i złożenia wniosku o ich sprostowanie, uzupełnienie, uaktualnienie, czasowe lub stałe wstrzymanie przetwarzania kwestionowanych przez Panią/a danych lub całkowite usunięcie Pani/a danych ze zbioru.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji oraz ich przechowywanie dla celów kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2016r poz. 922 z póź. zmianami)".