Ta oferta pracy jest nieaktualna od 154 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant Wdrożeniowy do systemu Comarch ERP XL

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Eden Technology Sp. z o.o.

    Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży informatycznej poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    OPIS STANOWISKA:

    • wdrażanie systemu Comarch ERP XL
    • analiza biznesowa powierzonego obszaru
    • przygotowywanie dokumentacji wdrożeniowej
    • konfiguracja systemu
    • prowadzenie szkoleń i prezentacji dla użytkowników końcowych
    • wsparcie klientów na etapie utrzymania systemu
    • wsparcie w testach oprogramowania (standardowa funkcjonalność systemu oraz mechanizmy dodatkowe)

    OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

    • wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub informatyczne)
    • znajomość obszaru logistyka (zakupy, sprzedaż, gospodarka magazynowa)
    • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
    • dobra organizacja pracy
    • sumienność, odpowiedzialność
    • umiejętność budowania dobrych relacji z klientami
    • umiejętności pracy w zespole
    • zdolności szybkiego uczenia się i podejmowania samodzielnych decyzji
    • wysoka kultura osobista
    • prawo jazdy kat. B

    MILE WIDZIANE:

    • praktyczna znajomość MS-SQL
    • ogólna znajomość technologii informatycznych
    • znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym

    OFERUJEMY:

    • atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od efektów pracy)
    • stabilne zatrudnienie
    • udział w ciekawych projektach
    • dostęp do najnowszych technologii
    • szkolenia i kursy doskonalące umiejętności
    • miłą atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Eden Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Eden Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Modlińskiej 61. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.