Oferta pracy

Konsultant wdrożeniowy ERP

Korporacja KGL S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • proponowanie, projektowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze ERP

  • prowadzenie projektów usprawniających funkcjonowanie firmy w obszarze ERP

  • wsparcie informatyczne dla pracowników z zakresu COMARCH ERP XL (zakres: Produkcja, DMS, pozostałe moduły mile widziane)

  • konfiguracja oraz bieżące zarządzanie systemem COMARCH ERP XL

  • obsługa zgłoszeń oraz monitorowanie statusu ich realizacji w systemie zgłoszeniowym

  • organizowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu COMARCH ERP XL

  • tworzenie zestawień analitycznych oraz schematów wydruków

  • wdrażanie oraz optymalizację dokumentacji, procedur i procesów IT

  • dbałość o wysoką jakość dostarczanych rozwiązań oraz prowadzonej dokumentacji

Nasze wymagania

  • minimum 5-letnie doświadczeni na analogicznym stanowisku (minimum 3 lata jako wdrożeniowiec u Partnera COMARCHu)

  • bardzo dobra znajomość systemu COMARCH ERP XL

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów (mile widziany certyfikat, np. Prince2, AGILE)

  • znajomość języka SQL

  • umiejętność szybkiego uczenia się oraz chęć stałego poszerzania swojej wiedzy

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość Crystal Reports

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 wzwyż

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • opiekę medyczną

  • grupowe ubezpieczenie

  • MultiSport

  • narzędzia do pracy (komputer, telefon, samochód)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne